Çin Pet Gıda Ekstrüzyon Cihazı Üretici
Tüm Dünya için Güvenilir Makine Yaratın, Şimdi veya Asla!

Hakkımızda

Jinan Darin Machinery Co., Ltd.
Jinan Darin Machinery Co., Ltd.
Jinan Darin Machinery Co., Ltd.
Jinan Darin Machinery Co., Ltd.
Jinan Darin Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Jinan Darin Machinery Co., Ltd.

Almak Pet Gıda Ekstrüzyon Cihazı & Köpek Maması Ekstrüzyon Cihazı şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Ana Pazar

  • Dünya çapında

İş türü

  • Üretici
  • İhracatçı

Diğer detaylar

  • Markalar : DARIN
  • No. Çalışanları : 50~60
  • Yıllık satış : 2500000-3500000
  • Yıl kurulan : 1998
  • İhracat p.c : 80% - 90%

Jinan Darin Machinery Co., Ltd., an ISO 9001 certified enterprise, specialized in development and sales of pet food machinery, food machine and relative packing machine, and has rapidly become a stronger manufacturer after years of innovation and development. Jinan Darin Machinery Co, Ltd, ISO 9001 sertifikalı bir kuruluş, geliştirme ve evcil hayvan gıda makineleri, gıda makine ve göreli paketleme makinesi satış konusunda uzmanlaşmış ve hızla yenilik ve geliştirme yıl sonra güçlü bir üretici haline gelmiştir. Integrating with scientific research, manufacturing, marketing and after-sale service, we're developing very fast and now has high technical capability and experienced staff members. Bilimsel araştırma, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmet ile entegre olarak çok hızlı gelişiyoruz ve şimdi yüksek teknik kabiliyete ve deneyimli personele sahibiz. We can provide standard machine and non-standard machines according to customers requirement and all of our machine are made through scrupulous professional test. Müşterilerin ihtiyacına göre standart makine ve standart olmayan makineler sağlayabiliriz ve tüm makinelerimiz titiz profesyonel testlerle yapılır.

 

After years of development, Darin has established mature sales and agency network. Yıllarca süren gelişimden sonra, Darin olgun satış ve acente ağı kurmuştur. Darin machine runs in more than 50 countries including USA, Germany, Italy, Spain, Holland, Australia, Brazil, Mexico, Egypt, etc. All Darin machines are CE certified with premium quality and stable performance. Darin makine ABD, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Avustralya, Brezilya, Meksika, Mısır, vb dahil olmak üzere 50'den fazla ülkede çalışır. Tüm Darin makineleri üstün kalite ve istikrarlı performans ile CE sertifikalıdır.

 

We consider quality as our target, service as life. Kaliteyi hedefimiz, hizmeti yaşam olarak görüyoruz. We warmly welcome all the customers, old and new, domestic and oversea clients to visit for business negotiation. Biz sıcak karşılama tüm müşteriler, eski ve yeni, yurtiçi ve denizaşırı müşteriler iş görüşmesi için ziyaret etmek.

 

Çin Jinan Darin Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

 

DARIN'e Hoşgeldiniz!

 

Çin Jinan Darin Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1

 

 

 

İletişim bilgileri