CE ISO9001 Manuel Köpek Diş Pet Tedavi Makinesi

CE ISO9001 Manuel Köpek Diş Pet Tedavi Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: JINAN, ÇİN
Marka adı: DARIN
Sertifika: CE ISO9001
Model numarası: DM-268

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: <i>We supply standard export wooden cases, suitable for long-term trips and mul-times loading &amp;
Teslim süresi: 45 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union, MoneyGram, D / A, D / P
Yetenek temini: Yılda 99 Set
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

ad: 2021 Sıcak Satış Pet Köpek Diş Davranır Diş Fırçası Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Pet Davranır Makin Uygulama: Diş köpek çiğniyor
madde: DM-268 paket: Ahşap sandık
kalıp: Çeşitli Şekiller Manuel: ingilizce versiyon
Eğitim: Devreye Alma Hizmetinde Teknisyen Tarafından Sağlayın Teslimat süresi: 45 iş günü
Çalışma prensibi: Enjeksiyon ve Kalıplama
Vurgulamak:

Köpek Diş Pet Tedavi Makinesi

,

ISO9001 Pet Tedavi Makinesi

,

Pet Tedavi Enjeksiyon Makinesi

Ürün Açıklaması

 


 

 

2021 Sıcak Satış Pet Köpek Davranır Diş Fırçası Enjeksiyon Makinesi Evcil Hayvan Davranır Makinesi Düşük Enerji Tüketimi ile Teslim Edilen Yüksek Performans Evcil Hayvan Davranışları için Enjeksiyon Kalıplama Makinesi

 

Giriş

 

Pet Treats Enjeksiyon Makinesi, evcil hayvan atıştırmalıkları üretmek için özel bir makinedir.Bu tür bir makine ile kirpi, timsah, köpek, kemik, domuz kulağı, fıçı vb. Gibi çeşitli şekiller yapılabilir. Şekiller çok güzeldir ve köpekler ve kediler için yeni bir eylem öğrenirken veya yaparken ideal bir teşviktir. bazı egzersizlerde ve oyunlarda iyi.Ayrıca, çeşitli pazar taleplerini karşılamak için farklı tarifler sağlayabiliriz.

Pet Treats Kalıplama Makinesi, yukarıdaki liste gibi farklı ürün şekilleri içindir.Kalıpları değiştirdikten sonra farklı şekil üretebilir.Bu nedenle, nihai ürünler birçok şekilde olabilir.Servo motor,% 50'ye varan enerji tasarrufu, düşük gürültü, yağ sıcaklığı 35 dereceden fazla değil.

 

Pet muamelesi yapan enjeksiyon makinemiz, kalıpları ve formülleri değiştirerek çeşitli şekil ve tatlarda evcil hayvan çiğneme yapabilir.

 

Gıdaların tam formülüne sahibiz ve çeşitli kaliteli yiyecekler üretmek için farklı malzemeler kullanmanız için size rehberlik edeceğiz.

 

Pet muamelesi yapan enjeksiyon makinesi, evcil hayvan çiğnemelerini üretmek için ekstrüder tarafından yapılan granüler malzemeyi kullanabilir.Yüksek sıcaklık ve yüksek basınç sayesinde, evcil hayvan çiğneme kalıplama makinesi farklı şekiller oluşturacaktır.Kemik, diş fırçası, Topuz, kirpi, timsah, köpek, domuz kulakları, namlu vb. Gıda.Kemik, top, yüzük, sopa, ayakkabı ve parçacık gibi evcil hayvan çiğnemelerinin birçok şekli vardır.Evcil hayvan çiğnemeleri, köpeklerin yemesi için yüksek proteinli ve besleyici etlerdir. Şekli köpeklerin oyun ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.Ürünler; dişleri güçlendirmek, ağız ve dişleri temizlemek, hastalığı azaltmak vb. özellikleri ile evcil hayvanlar için faydalıdır.

 

Pet Treats Enjeksiyon Makinesi, evcil hayvan atıştırmalıkları üretmek için özel bir makinedir.Bu tür bir makine ile kirpi, timsah, köpek, kemik, domuz kulağı, fıçı vb. Gibi çeşitli şekiller yapılabilir. Şekiller çok güzeldir ve köpekler ve kediler için yeni bir eylem öğrenirken veya yaparken ideal bir teşviktir. bazı egzersizlerde ve oyunlarda iyi.Ayrıca, çeşitli pazar taleplerini karşılamak için farklı tarifler sağlayabiliriz.

 

Özellikleri

 

DM "ADvanced" Serisi makineler, endüstrinin en yüksek hızlı servo kontrol devresinin mümkün kıldığı, daha da yüksek hızlı performans ve artırılmış hassasiyet sunar.
DARIN'e özgü bu ileri teknoloji, uzun yıllar boyunca birikmiştir ve endüstrinin gıpta ettiği enjeksiyon kalıplama uzmanlığı ile sonuçlanır.
Daha hızlı ve daha doğru olan DM Serisi, en yüksek verimlilik ve güvenilirlik seviyelerine ulaşır.

Bir endüstri öncüsü olan DARIN, büyük elektrikli kalıplama makinelerinin üretiminde geniş deneyime sahiptir.
Yeni piyasaya sürülen ikinci nesil büyük elektrikli servo sürücülü kalıplama makinesi, üretkenlik, kalite ve ekonomide ölçülebilir iyileştirmeler sunmayı vaat ediyor.
Bu en son iyileştirme, yıllarca "daha hızlı döngü süreleri" ve "benzersiz enerji tasarrufu" sağlayan, zaman içinde kanıtlanmış mafsallı bağlama ünitemizi koruyor.

DARIN, süper gelişmiş, tamamen elektrikli dikey tip bir enjeksiyon kalıplama makinesi üretti - daha hızlı, daha hassas ve daha kompakt.
DM serisi makineler, günümüzün ve ötesinin ihtiyaçlarını karşılamak için gelişiyor: Hat içi montajda yüksek verimlilik sergiliyorlar.
Uzun yıllardır teşvik edilen ve DARIN'e özgü gelişmiş teknolojileri kullanarak, yüksek hassasiyetli enjeksiyon kalıplama elde ettik.

 

Devreye Alma Hizmeti


1. Müşterinin fabrika boyutuna göre doğru fabrika düzeni tasarımı yaparız;Müşteri ihtiyaç duyarsa, elektrik gücü, su temini, gaz gücü, malzeme depolama, son depolar, işçi tuvaleti vb. ile atölye tasarımı yapabiliriz.

2. Makinaları müşterinin fabrikasına teslim ettikten sonra, derhal müşterinin ülkesine Vize başvurusu yapmaya başlarız;normalde geminin gerekli limana 20-60 güne ihtiyacı vardır, bu yüzden vizeyi almak için yeterli zamanımız vardır.Makineler fabrikanıza gelirken mühendislerimiz devreye alma hizmeti için başlamaya hazırdır.

3. Mühendislerimizden 1-2 tanesi, en kısa sürede normal üretimi gerçekleştirmek için işleme hattını kurmak ve ayarlamak için fabrikanıza gidecek.

4. Mühendislerimiz, işçiler işleme hattını iyi bir şekilde çalıştırana kadar işçilere tüm makinelerin nasıl çalıştırılacağı, temizleneceği, bakımının nasıl yapılacağı ve onarılacağı konusunda eğitim verme ve öğretme sorumluluğuna sahiptir.

5. Normalde devreye alma maliyeti 10 gündür
hizmet ve devreye alma hizmetinin tamamlandığı tarihten itibaren 1 yıl garanti veriyoruz.

6. Mühendisin gidiş-dönüş uçak biletleri, konaklama ve günlük maaşı 60 USD müşterinin hesabındadır.

 

Makine Fotoğrafı:

 

CE ISO9001 Manuel Köpek Diş Pet Tedavi Makinesi 0CE ISO9001 Manuel Köpek Diş Pet Tedavi Makinesi 1

 

Parametreler:

 

CE ISO9001 Manuel Köpek Diş Pet Tedavi Makinesi 2

Örnek Resim

 

CE ISO9001 Manuel Köpek Diş Pet Tedavi Makinesi 3
Evcil hayvan atıştırmalıkları ve evcil hayvan çiğneme oyuncakları üretmek için Pet Treats Kalıplama Makineleri.

 

Deliver Machine

CE ISO9001 Manuel Köpek Diş Pet Tedavi Makinesi 5

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum CE ISO9001 Manuel Köpek Diş Pet Tedavi Makinesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.