• 150-200kg / saat Pet Gıda Ekstrüzyon Makinesi, balık yemi ekstruder makinesi
  • 150-200kg / saat Pet Gıda Ekstrüzyon Makinesi, balık yemi ekstruder makinesi
150-200kg / saat Pet Gıda Ekstrüzyon Makinesi, balık yemi ekstruder makinesi

150-200kg / saat Pet Gıda Ekstrüzyon Makinesi, balık yemi ekstruder makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jinan, Shandong Eyaleti
Marka adı: DARIN
Sertifika: CE Certificate
Model numarası: DR-70

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: USD7000~66200 Per set
Ambalaj bilgileri: uzun mesafeli nakliye, çatallı kamyonlar için çok zamanlı yükleme ve boşaltma için uygun ahşap kutu.
Teslim süresi: 45 Çalışma Günleri sonra Sizin Ödeme Alınan
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, D / P
Yetenek temini: ayda 20 setleri
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Adı: Evcil Hayvan Kavurma Makinesi Tavada Boyut: 8300 x 1100 x 2300mm
Sertifika: CE & ISO Malzeme: 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir
Düzen: Müşterinin atölyesi olarak AutoCAD düzeni El ile: İngilizce
Avantajı: Ürünlerin kayıştan düşmesini önlemek için yan korumalar
Vurgulamak:

köpek maması ekstruder

,

balık yemi ekstruder makinesi

Ürün Açıklaması

150-200kg / saat Pet Gıda Ekstrüzyon Makinesi, balık yemi ekstruder makinesi

Ayrıntılı ürün açıklaması

Evcil evde pişirme kavurma makinesi, köpek mısır gevreği, çekirdek dolum gıdası vb. Gibi geniş bir yelpazede ürünün kurutulması için kullanılır.

Evcil hayvan gıda ekstruderi hariç, evcil hayvan gıda kavurma makinesi ayrıca evcil hayvan gıda, köpek maması, balık unu vb. Üretiminde kullanılan tüm işleme hattında önemli bir rol oynar.

Pet Gıda Üretim Hattı

DR-70 Evcil hayvan gıdası / köpek Gıda İşleme Hattı , hayvancılık yönünden ayrı olarak, duygusal açıdan oldukça yüksek ancak ekonomik açıdan yararlı olan hayvanlar için besin üretimine odaklanmaktadır. Bununla birlikte, bileşenlerin dengelenmesi ve yumuşak işleme, ilgili kalite hususlarının merkezinde yer almaktadır. Ekstrüzyon, modern Pet yemi için doğru araç olarak giderek daha fazla kanıtlıyor. Uzun bir süre diyetle beslenen eksiksiz bir yem, hayvanın canlılığını sağlamalı ve eksiklikleri önlemelidir. Hammaddelerin seçimi ve bileşimi, optimum işleme ve etkili kalite güvencesi açısından yem üreticisine karşı büyük bir mücadeledir. Ekstrüzyonla çok sayıda evcil hayvan gıda ürünü yapılır.

Numara Açıklama
1

Köpek ve kedi gıdaları, doğrudan haddelenip kurutulur, kuru veya yarı nemli. Bunlar en büyük pazar segmentini oluşturmaktadır.

2

Akvaryumlarda egzotik türlerin bile sağlığını uzun süre koruyarak, batan veya kayan yemle besleyebilen balıklar için yem, yüksek dereceli tam besinler.

3

Evcil hayvan köpekleri gıda işleme hattı, bu nedenle modern Pet yemi için doğru araç olarak giderek daha fazla kanıtlıyor. Uzun bir süre diyetle beslenen eksiksiz bir yem, hayvanın canlılığını sağlamalı ve eksiklikleri önlemelidir.

4

Evcil hayvan yiyecekleri genellikle et, et ürünleri, tahıl, tahıl, vitaminler ve minerallerden oluşur

5

Soya fasulyesi unu, mısır unu, kırık buğday gibi genel tahıllar, ancak ürünlerin tutarlılığını arttırmak için sıklıkla kullanılırlar. Et diğer maddelerle karıştırılır

Teknik parametreler

Çıktı Yüklenmiş kapasite Gerçek Güç boyut Gerekli İşçiler
200-300kg / saat 100kw 80kw 17 x 5 x 3m 3-5 İşçi

İşlenmemiş içerikler

Hammadde olarak mısır unu, kemik unu, balık unu ve diğer tahıl unu. Ayrıca, müşterilere kendi prodution'larını yönlendirecek temel formülleri sağlayabiliriz.

Evcil Hayvan Kavurmasının Teknik Parametreleri

model Kapasite Türleri boyut Kontrol

Beş Katlı Sekiz Metre Kavurma Makinesi

200-300kg / saat Üç tip (elektrik, gaz ve yağ)

8300 x 1100 x 2300mm

tarafından Kontrol dolabı

Devreye Alma Hizmeti

1. Müşterinin fabrika boyutuna göre doğru fabrika yerleşim tasarımını yaparız; müşteri ihtiyaç duyduysa, elektrik gücü, su temini, gaz gücü, malzeme depolama, son depolar, işçinin tuvaleti vb. ile atölye tasarımını yapabilirdik.

2. Siparişi ve peşinatı onayladıktan sonra, ülkenize hemen Vize başvurusu yapmaya başlarız; makineler fabrikanıza gelirken, mühendislerimiz devreye alma hizmeti için hazır olmaya hazırdır.

3. Mühendislerimizin 1-2 tanesi, en kısa sürede normal üretim gerçekleştirmek için işleme hattını kurmak ve ayarlamak için fabrikanıza gidecek.

4. Mühendislerimiz işçilere işleme hattını iyi yönetene kadar tüm makinelerin nasıl işletileceğini, temizleneceğini, bakımını yapıp onaracağını öğretmekle yükümlüdürler.

5. Mühendislerimiz, üretim için temel formül sağlayabilir ve müşterinin ayrıntılı formülüne göre kaliteli gıda üretmesine yardımcı olabilir.

6. Hizmete alma işlemi normal olarak 10-14 gün sürer ve devreye alma işleminin tamamlandığı tarihten itibaren 1 yıl garanti veririz.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 150-200kg / saat Pet Gıda Ekstrüzyon Makinesi, balık yemi ekstruder makinesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.