Müsli Bar/Somun Bar Kesme Makinası

June 11, 2021

hakkında en son şirket haberleri Müsli Bar/Somun Bar Kesme Makinası

Müsli Bar/Somun Bar Kesme Makinası

 

Müsli Bar Kesme Makinası hammaddesi ile her türlü tahıl barı üretebilmektedir. pirinç, darı, buğday, yayla arpa, fagopyrum tatarcm Gaertn, mısır, süpürge mısırı, Çin inci arpası, karabuğday vb.

 

Temel Prosedürler: Kırık malzemeler (fıstık, fındık, badem vb.) - Şekerin eritilmesi - Fındıkların şekerle karıştırılması - Tahıl çubuğunun şekillendirilmesi ve kesilmesi - Paketleme

Muesli Bar Cutting Machine

Müsli Bar Kesme Makinesi için Özellikler:

Ö DRC-75 Tahıl çubuğu kesme makinesi, besleyicinin üzerine mikser makinesi ekledi.ThE makine, hammaddeyi otomatik olarak karıştırır ve hammaddeyi besleyiciye döker.Mikser makinesi ısı koruma işlevine sahiptir ve mikser süresini ayarlayabilir.

Ö DRC-75 tahıl bar kesme makinesinin besleyicisi, karışık malzemeyi soğuk ve kirlenmeyi önlemek için hammaddeyi uyarma işlevine sahiptir.

Ö DRC-75 tahıl bar makinesi PTFE kayışını kullanır.Bu kayış, yapışmayı önleyici, daha iyi mukavemet ve hasar görmesi kolay değildir.

Ö Tbaskı silindiri gıda sınıfından yapılmıştır HMWHPE malzeme, yapışma önleyici işlevi ile daha sağlıklı.Thmerdanenin e tarafı ölçeği işaretleyin.Müşteri, farklı kalınlıktaki ürün gereksinimlerini karşılamak için silindirin yüksekliğini doğru bir şekilde ayarlayabilir.

Ö Tahıl çubuğunu hızlı bir şekilde soğutmak ve kısa sürede sertleşmek için konveyörün üzerine ekstra iki set fan ekledik.

Ö Boyuna yöndeki kesici, kesici oluk tasarımını alır.Tahıl çubuğunun % 100% kesilmesini, yapışmamasını ve otomatik olarak ayrılmasını sağlayacaktır.

Ö Yatay yöndeki kesici, durmadan sürekli olarak otomatik olarak kesilebilir. birt Aynı zamanda, kapasite 300kg/saatten 500kg/saat'e çıkarıldı.

Ö Tahıl bar kesme makinesinin kullanışlı genişliği 540 mm'dir.

Ö Şekillendirme parçasının ve konveyör parçasının bağlantısı dişli tahriki kullanır, montajı ve demontajı kolaydır.

Ö DRC-75 Tahıl çubuğu kesme makinesi, WEG motorunu, Siemens Marka dokunmatik eteğini, uluslararası ünlü elektrikli parçaları kullanır.kaliteli ve iyigaranti.

Ö personel 180 olabilir ° Döndürme işlemi PLC dokunmatik ekran, esnek ve kullanışlı.

Ö Yüksek verimlilikle daha küçük alanı kaplayan yatay yapı.

Ö Dostu arayüzü ile dokunmatik ekranlı PLC tarafından kontrol edilir.

Ö Dokunmatik ekran aracılığıyla uzunluk ve genişliği kolayca ayarlayın.

Ö Şekil dikey kesici ve yatay kesici ile karedir.

Ö Mekanik basıp ovuşturur, fındıklara zarar vermez, israf etmez.

Ö Yüksek performanslı frekans invertörü kullanarak, kolay ayar hızı, yüksek verim, sürekli 24 saat üretebilir.

Ö Hopper ve konveyör banther ikisi de yapışkan olmayan işlenmiştir.Gıda ile temas edebilecek tüm parçalar toksik olmayan malzeme, yağ ve yüksek sıcaklık dayanımıdır.

Cooling iletmekÖr özelleştirilebilir gibi talep.


 

Nut Bar Cutting MachineSnacks Bar Cutting Machine

Muesli Bar Cutting Machine